Kursumuz Hakkında

   Araba Sürücü Kursu Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve gözetimi altında eğitim ve sertifika vermektedir.

   Sürücü Kursumuzda  B (otomobil) A2 (motosiklet), E ( Otobüs, Kamyon) D (Tır) H (Engelli) G (İş Makinaları) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20' şer kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

   Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Araba Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

   Koşulsuz  müşteri  memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

   Araba Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

   Güvenli  araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

   Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Araba Sürücü Kursu başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Araba Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için ; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.
 

 

 

 
Ay Design - Web Tasarımı - İnternet ve Reklam Hizmetleri

Adres : Yamanevler Mh. Alemdağ Cd. Recep Ağa Sk. No:1 K:1 Son Durak - Ümraniye / İst
Tel : 0216 443 24 84 - Tel-Fax : (0216) 523 37 79 - info@umraniye.org

 

Umraniye.Org sitesinin web tasarım çalışması web tasarım - Google reklam çalışması Hit Rehberi tarafından verilmiştir.